Walentynki w Gedanensis !

16 lutego, 2023

 / 22 lutego, 2023

ZDJĘCIA: [KLIK]

Walentynki ❤️ w Podstawowej Szkole Gedanensis pełne były atrakcji, słodyczy i dobrych serc gotowych pomóc potrzebującym. Wszyscy czuliśmy, że “love is in the air.”

Tego dnia:

💘➡️ Powstał klimatycznie udekorowany bufet z fantazyjnymi babeczkami i innymi ciastami, które można było zakupić dla siebie lub z dedykacją dla kogoś ważnego, wyjątkowego. Przyniesione przez naszych uczniów i ich rodziców pyszności można było skonsumować przy kameralnych stolikach niczym w francuskiej kawiarni 😍

💘➡️ Słodkości zakupione z dedykacją dla kogoś bliskiego w lot były dostarczane adresatom przez naszych uroczych Kupidynów i kurierki z Walentynkowej Poczty Babeczkowej 🧁

💘➡️ Walentynkowa Poczta dostarczała również kartki walentynkowe 💌

💘➡️ W trakcie przerw słuchaliśmy dedykacji muzycznych zgłaszanych do naszych operatorów. Wybrane utwory porywały do tańca i przyjemnie dopełniały nasze wydarzenie.

💕❗❗❗💕 Sprzedaż wypieków naszych uczniów i ich rodziców pozwoliła nam zebrać kwotę 1️⃣5️⃣0️⃣0️⃣zł, którą z radością przekazujemy na piękny cel, jakim jest wsparcie funduszu stypendialnego “O jeden uśmiech dalej”, który pomaga osobom niepełnosprawnym w realizowaniu ich marzeń, pasji i ambicji 😊🙌💪

To był piękny dzień! 😍 Serdecznie dziękujemy za każdy wkład w jego organizację i przebieg.