Aktualności

godz. 9, klasy IV-VIII,

godz. 11, klasy I-III,

godz. 13, klasy 0a, 0b.

Informujemy, że w dniu zakończenia roku nie ma zajęć dydaktycznych.

2022.06 ksiazki

Poniedziałek 13 czerwca, klasa 8A
Wtorek 14 czerwca, klasa 8B
Środa 15 czerwca, klasa 5

Poniedziałek 20 czerwca, klasa 4
Wtorek 21 czerwca, klasy 7A i 7B

___________________________________

Biblioteka, czas pracy:

PONIEDZIAŁEK
9:40 – 13:20

WTOREK
9:40 – 12:40

ŚRODA
9:40 – 12:40

CZWARTEK
12:00 – 13.20
14:10 – 15.00

Magdalena Czepułkowska

20220610 162223 02 1

W piątek /w okolicach wejścia klas 0 – III do szkoły/ znaleziono klucze /odbiór u Pani Zyty/.

.

31. Ogólnopolski Finał Odysei Umysłu:         

MAMY TO!    
ROZPIERA NAS DUMA, SZCZĘŚCIE I SATYSFAKCJA!


W dniach 2-3 kwietnia 2022 r. w Gdyni odbył się 31. Ogólnopolski Finał Odysei Umysłu.
Uhonorowane zostały nasze wspaniałe trenerki oraz ich drużyny.

Za postawę fair play, w duchu życzliwości i współpracy, a także za unikalny talent przyznawana jest Nagroda OMERa.🦝

Laureatami Nagrody Omera w tym roku zostały Trenerki:
Małgorzata Olechnowicz-Piechota i Nadia Piechota.

Wyniki konkursu:

I miejsce drużyna absolwentów Pr. 2 Gr. III „Wynalazek-Jakznalazek”
                Jakub Bukowski, Natalia Rutkowska, Klaudia Kowalska, Aleksandra Jursza,
                Marta Kowalska, Amelia Tucka, Maksymilian Kuriata

II miejsce drużyna kl. 4 Pr. 5, Gr. I „To życie to cyrk”
               Nina Dzięcielewska, Magdalena Kowalska, Apolonia Kubaj, Czytaj dalej >>

Z ogromną satysfakcją informujemy o sukcesach naszych Uczniów w Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych.

LAUREACI:


Iga Beneda, kl. 8a – z matematyki
Krzysztof Knap, kl. 8a – z języka angielskiego
Adrian Korożan, kl. 8a – z biologii
Tymon Tomaszewski, kl. 8a – z fizyki

FINALIŚCI:


Jakub Bławat, kl. 8b – z informatyki
Krzysztof Knap, kl. 8a – z informatyki
Małgorzata Ciara, kl. 7b – z języka niemieckiego
Julia Berke, kl. 5 – z języka niemieckiego
Ignacy Bukowski, kl. 8a – z chemii
Patryk Połubok, kl. 8a – z chemii

Serdecznie gratulujemy Uczniom, ich Rodzicom oraz Nauczycielom, którzy wspierali swoich podopiecznych w drodze do osiągnięcia tych wspaniałych sukcesów!

Sukcesy naszych uczniów uzyskane w OLIMPIADACH organizowanych pod patronatem Ministerstwa Edukacji i Nauki

W Olimpiadzie Języka Angielskiego Juniorów LAUREATAMI zostali:

  1. Krzysztof Knap – kl. 8a
  2. … (dane ukryte)

Olimpiadzie Matematycznej Juniorów FINALISTKĄ została:

  1. Iga Beneda – kl. 8a

Ogromne gratulacje dla Uczniów i ich Rodziców oraz Nauczycieli!