“4 PKO Bieg Charytatywny”, Zwycięstwo!

20 września, 2018

 / 3 stycznia, 2022

 Aktualizacja z 20.09

 Garść statystyk od trenera Michała.

Oficjalne wyniki na: http://live.sts-timing.pl/pko2018/?dystans=1.
Dane w wykresach zostały skorygowane z uwagi na przesunięcie strefy zmian. Startowaliśmy około 70m przed punktem pomiarowym. Udało nam się uzyskać najszybsze okrążenie dnia w Gdańsku, jednak jest to tempo wolniejsze, niż uzyskane przez Piotrka na pierwszej rundzie. Start był z punktu pomiarowego, więc Piotrek przekroczył 300m, a rundę domykał Dorian.

 Oto szczegły dotyczące poszczególnych zawodników (kawał dobrej roboty Michale;))

Absolwenci:

2018.09 biegcharytatywny002 1

Uczniowie:

2018.09 biegcharytatywny001

Rodzice:

2018.09 biegcharytatywny003

Aktualizacja z 16.09

Zwycięstwo! Wyniki: http://live.sts-timing.pl/pko2018/?dystans=1

Miejsce 1 !!! Szkoła Gedanensis – Absolwenci

Miejsce 3 ! Szkoła Gedanensis – Uczniowie

Miejsce 20😉 Szkoła Gedanensis – Rodzice

na 70 ekip startujących!

Gratulacje;) Piętnastu zawodników z “Rodziny Gedanensis”, w skład której wchodzili: Rodzice, Nauczyciele, Absolwenci i Uczniowie w pocie czoła, podczas 60 minut wybiegało ponad 134 okrązeń po 400 m każde! Dziękujemy serdecznie Rodzicom-kibicom za obecność! Razem z biegnącymi było nas na stadionie ponad 30 osob!

Zna ktoś szkołę, do której Absowenci i ich Rodzice tak chętnie wracają i reprezentują ją z radością w zawodach sportowych, utożsamiając się z jej spolecznoscią tak, jakby w dalszym ciągu byli naszymi uczniami? My znamy! To Gedanensis! To ewenement, szlifujmy go!;)

Za rok startujemy ponownie! Z uczniami problemu nie mamy, wiemy jak biegają, natomiast jeżeli ktoś z Rodziców chciałby wziąć udział, zapraszamy do nauczycieli WF (juz planujemy sklady na rok następny;))

ZDJĘCIA: [KLIK]

FILM, WYWIADY: [KLIK]

2018.09 sztafera img 6374

13.09.2018 r.

W najbliższą sobotę bronimy tytułu !

W dniu 15.09.2018 r. godzinie 11:00 na stadionie gdańskiego AWFiS trzy sztafety z naszej szkoły będą bronić honoru i walczyć o jak największą ilość okrążeń stadionu w 3 PKO Biegu Charytatywnym. Za każde przebiegnięte 400 m sponsor funduje jeden obiad dla potrzebujących. W zeszłym roku dwie sztafety wybiegały 90 obiadów!

Wystawiamy trzy pięcioosobowe sztafety:

 1. Szkoła Gedanensis – Uczniowie
2. Szkoła Gedanensis – Absolwenci
3. Szkoła Gedanensis – Rodzice

Przebieg zawodów.
Całość trwa godzinę (od 11 do 12), każdy z członków drużyny biegnie z pałeczką sztafetową jedno okrążenie, następnie czeka w strefie zmian na swoją zmianę (pięcioro uczestników w drużynie). Wychodzi około minuta piętnaście mocnego biegu i około 5 min przerwy. Czeka nas około 9-10 zmian (tyle okrążen na zawodnika).

Na stadionie w Gdańsku startuje 70 sztafet. Poważna impreza. Zapraszamy rodziców i wszystkich chętnych do kibicowania na trybuny!;)

Rok i dwa lata temu bylismy na podium ! Teraz bronimy tytułu!.
Tak było rok temu: [KLIK]

Tak było dwa lata temu: [KLIK]

2018.09 sztafetapko