Sprawozdanie z Tygodnia Misia Uszatka

W poprzednim tygodniu, w naszym przedszkolu odbył się Tydzień Misia Uszatka. Dzieci poznały postać Misia Uszatka. Dowiedziały się, gdzie do przedszkola chodził bohater dziecięcych utworów. Popołudniami, przedszkolaki mogły brać udział w seansach filmowych, oglądając bajki z kolekcji Misia Uszatka.

Każdego dnia, dzieci uczestniczyły w różnych aktywnościach, związanych z tematyką Misia Uszatka – poprzez działania plastyczne, taneczne, językowe i matematyczne.

Podsumowaniem całego tygodnia było obchodzenie Światowego Dnia Pluszowego Misia. Tego dnia przedszkolaki, wzięły udział w rozwiązywaniu zadań przygotowanych przez Misia. Największą radość oraz satysfakcję przyniosła degustacja herbatników z miodem.

2021.12 dzienMisiaUszatka