Sprawozdanie z konkursu przedszkolnego „Jesienne Cudaki”.

W dniach od 3.10.2018 r. – 19.10.2018 r. w naszym przedszkolu odbył się konkurs „Jesienne cudaki”. Do udziału w nim zaprosiliśmy dzieci wraz z rodzicami. Przedmiotem konkursu było stworzenie pracy przestrzennej z darów jesieni (warzyw, owoców, kasztanów, liści itp.) przy pomocy dostępnych narzędzi i materiałów plastycznych.
Głównymi celami konkursu było kształtowanie zainteresowań przyrodniczych i postaw proekologicznych wśród dzieci, zachęcanie do działań twórczych dzieci i rodziców, rozwijanie zainteresowań plastycznych i czerpanie radości z procesu tworzenia.
W konkursie wzięło 19 dzieci. Wszystkie prace wzbudziły zachwyt wśród nauczycieli i wyłonienie zwycięzcy było bardzo trudne. Podczas oceny uwagę zwracano na poziom aktywności twórczej.
Laureatami konkursu zostali :

I. miejsce: Marcel: gr. 3 latki
Maja. J. gr. 5 latki
Bartek: gr. 5 latki
Hania. W. gr. 5 latki

Laureaci konkursu otrzymali upominki rzeczowe i wyróżnione prace można było obejrzeć na korytarzu przedszkolnym.