Szanowni Państwo.

W związku z niebezpieczną sytuacją epidemiologiczną oraz potencjalnym ryzykiem zakażenia koronawirusem Rząd RP podjął decyzję o zawieszeniu zajęć dydaktycznych we wszystkich szkołach, przedszkolach, żłobkach, uczelniach wyższych w dniach 12-25 marca 2020 r.

W Podstawowej Szkole Gedanensis i w Przedszkolu Gedanensis w dniach 12-13 marca 2020 r. (czwartek, piątek) odbędą się zajęcia opiekuńcze (tylko dla osób, które nie mają innej opieki).

Uprzejmie prosimy w miarę możliwości o pozostanie już w czwartek i piątek w domach.

Od 16 marca do 25 marca nie ma ŻADNYCH zajęć, szkoła i przedszkole będą zamknięte!

Obiady: osoby, które nie przyjdą do szkoły jutro i pojutrze mogą dziś do godziny 15:00 odwołać zamówiony wcześniej obiad w sekretariacie, jeżeli tego nie zrobią obiady będą do odbioru w szkole. W dniach 16-25 marca, obiady są odwołane obligatoryjnie (pieniądze za te dni zostaną zwrócone).

Joachim Szyc